Перед тим, як надавати допомогу потерпілому, треба обов’язково переконатись у власній безпеці: подивитися по сторонах, вгору та вниз. Якщо вашому життю та здоров’ю нічого не загрожує, можна підійти до потерпілого…
Перша медична допомога (домедична допомога) – це першочергові рятівні дії, які потрібно зробити при аварії, нещасному випадку чи хворобі до прибуття медичних працівників. Інколи від цього залежить не тільки стан здоров’я але й життя потерпілого…
Менше людей – менше вірусів. Тож уникайте людних місць. Побачили (почули) людину з ознаками ГРВІ (кашель, чхання, нежить, закладений ніс) – дотримуйтеся максимальної дистанції. Адже що ближча відстань до хворої людини, то вища ймовірність заразитися від неї вірусом…
Від того, наскільки ефективно підготовлено дошкільний навчальний заклад до роботи в осінньо-зимовий період, залежить комфорт та здоров’я дітей, які відвідують заклад…
Серед багатьох чинників, які впливають на стан здоров’я і працездатності дітей дошкільного віку, руховій діяльності належить особливе місце так, як рухова діяльність – це біологічна потреба організму, від якої залежить фізичний та загальний розвиток дитини…
Щоб дитина знала, що таке здоров’я, що впливає на нього, що для нього корисне, а що – шкідливе, як зберегти і зміцнити своє здоров’я і здоров’я інших людей, мають ретельно подбати дорослі (батьки й педагоги). Надання дітям знань про здоров’я та здоровий спосіб життя, становлення їх фізичного, психічного, соціального і духовного здоров’я є необхідним, важливим завданням кожного ДНЗ і родини. Основними принципами в роботі мають бути: гуманізація, інтеграція, динамічність, неперервність та практична цілеспрямованість. Використання здоров’язбережувальних технологій в ДНЗ та родині – неодмінна умова збереження та зміцнення здоров’я дошкільників…